| darckcloud a întrebat:

Hei, am o mare problema...am adormit pe telefon si am apasat de prea multe ori codul de deblocare gresit iar acum imi cere adresa de gmail si parola, dar din pacate le-am uitat. Ma puteti ajuta va rog?!

2 răspunsuri:
| DjDanutzy a răspuns:

Macar adresa de gmail sa o ai asa poti trimite resetare parola la adresa de email.
Aceea metoda este buna dar exista si cea rea cu resetul telefonului dar incearca pe ceea de mai sus pe pc happy
Noroc si multa bafta!

| darckcloud explică (pentru DjDanutzy):

Multumesc mult, am gasit hartia pe care aveam notate contul si parola, dar imi spune ca nu sunt bune....am verificat pe calculator si mergeau. iar de resetat nu stiu cum as putea pentru ca in momentul in care deschid telefonul imi apare direct sa intorduc adresa si parola, in afara de asta nu pot face nimic pe telefon...