| Klaudiu214 a întrebat:

Sall all ce parere aveti despre Samsung galaxy s7 sau s7 edge pentru ca vad multe comentari negativ precum probleme cu display-ul cu camera si ca se blocheaza si nu mai face nimic sau se restarteaza si alte nebuneli si ma gandeam sa renunt la el si sa imi iau Samsung galaxy A5 2017

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal nu recomand s7, recomand s8 merita are un cpu de 5 stele, dar ai rabdare ca pana in iarna ajunge la 2800 de ron ca vine s9, dar eu unu pasionat de tehnologie spun ca s8 este o inovatie care va in top mult timp de acum, un cpu de doar 10 nonometri isi dai seama incredibil

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RAY):

Si sa nu uitam de incredibilul buton Bixby care e degeaba! Sau de in-cre-dibila viata a bateriei de juma' de zi!
Cind ai LG G6 la aproape 2200 RON acum, bou sa fii sa iei spanacul ala de S8.

| Clorox a răspuns:

Cel mai probabil n-o sa ai probleme cu el.

| serban57 a răspuns:

Daca ai S7 si nu ai nicio problema cu el, nu merita sa iti iei altul mai slab, cum ar fi A5 2017.

| justintime a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi s7 edge deoarece are o baterie mult mai mare decat s7.
Si inca un avantaj este un telefon care arată foarte bine.
Bateria la s7 edge te tine o zi lejer.

| DIE379 a răspuns:

Este o risipa de bani chiar daca arata bine, se sparge chiar repede si reparatiile costa mult. Nu ma pot pronunta mai mult pentru ca nu am acest model de telefon. Iti sugerez un iPhone (5s, Se, 6, 6s, 6s plus, 7, 7 plus)