| tHeOdAnUtz04 a întrebat:

Sall cine imi poate spune si mie cum pot face rost de coduri de card cadou pe google play sau cum pot descarca o aplicatie dupa google play gratis sau daca vreti sa imi spuneti un cod.

2 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Incearca sa cauti pe google aplicatiile care vrei sa le descarci, le poti gasi si gratis.
Ex: [nume aplicatie] apk download

| raul1234567890123456789 a răspuns:

Hey .....este o aplicație numita freedom dar trebuie sa ai root la telefon...dar o sa poți descărca ce vrei s de pe google play ....cu banii sau fără eu o am...e forte buna .....si poti sa faci hack la toate jocurile ....ps: cauta pe google freedom si download daca ai telefonul root-at ..baftă laughing)