| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall, daca instalez ceva din Appstore sau Play store, cum ar fi dolece tv, platesc bani pentru folosirea aplicatiei sau e gratis?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| chupyka a răspuns:

Din cate stiu eu, e gratis dolcetv. Eu l-am instalat si nu am nicio problema. Doar aplicatiile la care scrie"buy" in loc de "download", acolo e cu plata, si nu e greu sa-ti dai seama avand in vedere ca iti cere sa platesti cu cardulhappy sper ca am ajutathappy

2 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Iti faci cont pe site-ul lor de pe un computer ca e gratis si te leghezi pe telefon cu acel cont

| bushyalex a răspuns:

Iti trebuie conexiune wi-fi deoarece o faci foarte mare trafic de mb.