| FeriFerika a întrebat:

Sall prieteni! mi-am cumparat decurand un iphone 5 mai exact si am instalat cateva aplicati pe el dar cele mai bune aplicati trebuie sa le platesc si nu de alta da nu am card ca leas cumpara stiti cumva daca le pot lua gratis in pc si sa le instalez sau ceva de genu daca stiti va rog spuneti-mi si mie, stima!

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Daca le vrei gratis iti trebuie iphone modat. Ceea ce e nu prea sigur. Daca ai un card(alocatie/credit/salari) poti sa te duci la banca si sa dsicuti acolo daca se poate face ceva ca sa poti cumpara online. Sper sa te fi ajutat.

| FeriFerika explică (pentru raducuu):

Poti sa imi spui te rog despre jailbrake sti ceva? e sigur sau merge pe iphone 5 ios 6.0.1?