| banu007 a întrebat:

Sall tpu.am incercat sa imi actualizez software-ul la un iphone 3gs.a mers totul bine pana cand s-a stins, sa aprins...am ales limba si tara, apoi imi spunea sa il conectez la itunes.l-am conectat dar nu stiu ce sa mai fac acum...va rog sa ma ajutati.pls..funda

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Bun, poți să-l arunci la gunoi.
l-ai stricat, du-l la un specialist cât mai repede și spune-i ce-ai făcut, îl va recupera cu snowbrezee, dacă ai noroc.

| Ieedi a răspuns:

Pai normal dupa ce l-ai conectat la iTunes ar trebui sa il configurezi prin optiunile Set as a new iPhone sau facand Backup.

| RauL8229 a răspuns:

Du-te la un GSM. Poate era jailbrake si l-ai stricat