| kolasin2 a întrebat:

Am o mare problema. Am un Samsung Galaxy Grand Prime si cred ca la brick-uit. Nu se mai porneste, nu se incarca, nu este detectat de usb, nu merge recovery mode, NIMIC.

Va rog mult ajutati-ma! ( scuze daca nu am ales categoria buna)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai bine spune ne ce ai facut, ai umblat la el? l ai resetat? ca singur nu se strica dă l dracului.

| kolasin2 explică:

Deci, uite, eram in vizita la un prieten si ne jucam si imi scapa telefonul pe jos
(mai avea si husa de silicon), apoi vad pe ecran niste linii albe peste imaginea respectiva. L-am oprit repede (scotandu-i bateria). Apoi nu a mai pornit.