| Anndrey99 a întrebat:

Am o problema cu telefonul am bagat de 5ori parola (desenul) la telefon (HTC desire x) si mi-a cerut, ca sa resetez parola sa ma loghez cu contul meu gmail. Am bagat numele si parola corecta dar imi da ca cica este gresita si am ramas asa ca nici nu ma mai lasa sa bag modelul parola ca acum mi l-am reamintit. Plssss ziceti-mi ce sa fac sa il deblochez repede DAU FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna de pe alt telefon functional [care sa fie in aceiasi retea cu cel blocat] la serviciul de relatii cu clientii si cere ajutor. happy God bless you! happy