| Ateistu a întrebat:

Am si eu o intrebare!
mi-am cumparat Samsung galaxy s4 i9505 si as dori sai cumpar si un card
cardul microsd de 64 gb il suporta il citeste?
memoria interna a s4-ului este de 16 gb
Va rog ajutati-ma merge cardul de 64 gb?
sau cel de 32 gb?
Va multumesc pentru raspunsurii!

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta: http://www.emag.ro/......EG6ZNBBBM/
Acolo scrie ca suporta micro SD pana la 64 Gb.

| Calofir_Virgil_1996 a răspuns:

Merge fara nici o problema (daca nici Samsung galaxi s4 nul citeste atunci care?

| Pascu_Bianca_1990 a răspuns:

Din experienta mea, cand am mers la Vodafone sa imi iau un card, am dorit un card de 32 de gb.Domnul care era acolo, mi-a zis ca din cauza unui card SD cu memorie prea mare, ar putea duce la erori.Eu te sfatuiesc ca sa nu iti iei un card cu memorie prea mare, cam de 16, 8 gb. Sper sa faci alegerea corecta!

| CrazySunshine a răspuns:

Am si eu un S4 si da suporta.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazySunshine a răspuns (pentru Ateistu):

Intr-adevar mai apar si erori mai rar si cateodata si sunt momente in care se misca mai greu folosesc cardul cel mare de obicei in vacanta.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazySunshine a răspuns (pentru Ateistu):

Lag prin jocuri sau nu o se deschida ceva din prima

| CrazySunshine a răspuns (pentru Ateistu):

Am un card Samsung pretul nu il mai stiu in jur de 300 de lei

Răspuns utilizator avertizat