| Vasy46 a întrebat:

Va salut! Am si eu o mica problema legata de un card MicroSD de 1 GB.Acest card l-am avut bagat intr-un telefon Nokia 6120 classic.De curand mi-am cumparat un LG KP 501 si mare a fost surpriza sa vad ca nu citeste cardul.Tot acest card l-am bagat si intr-un Samsung Galaxy y si tot la fel nu il citeste, cand il bagam in Nokia mergea dar in alte telefoane nu merge. Tin sa va spun ca cardul l-am cumparat separat de telefon.Intrebarea mea este, daca reformatez cardu remediez problema cu recuoasterea de catre alte telefoane? (dau funda tongue)

1 răspuns:
| Alexutzuhud a răspuns:

Cred ca da dar mai intai fa-ti un backup la fisierele din el.