| Popescu_Alexandru_2000 a întrebat:

am si eu o problema cu un Samsung galaxy s4 azi cred ca la plouat putin si a facut un scurt sau nu stiu ce ca imi arata ca am casitile conectate si nu le am cum se poate rezolva problema?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai intrat apa la mufa pentru casti.Incearca sa sufli acolo. Poate iese apa.

| mihai69 a răspuns:

Scoate-i bateria și lasă-l la uscat fără capace măcar o zi, într-un loc călduț și foarte bine ventilat (de pildă în spatele ventilatorului de la sursa PC).

| hp8510p a răspuns:

Scoate-i bateria si baga-l intr-un bol cu orez o zi sau doua asa desfacut.