| Dragooos a întrebat:

am si eu un iphone 3 si cand intru vreau sa intur pe facebook imi spune urmatoarele lucruri "Modulele cookie nu sunt activate in browserul tau. Te rugam sa activezi modulele cookie in preferintele din browserul tau, pentru a continua... nu ii dau de cap deloc folosesc Safari pe iphone dau funda. urgent va rog frumos sad

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Eu nu am Iphone ca sa stiu cum arata. Fiecare telefon are propria lui interfata. Dar de obicei nu difera mult. Eu incerc sa te ajut acum, dar daca tot ramai cu problema asta cel mai sigur as putea sa-ti dau o rezolvare maine butonand Iphone-ul unei colege.
Bun, incepem.
In browser-ul tau de internet cauta intr-un colt ceva care iti deschide mai multe optiuni. Acolo unde gasesti si Setari adica.
Si cand ajungi acolo ar trebui sa gasesti ceva gen Preferinte sau poate chiar in Setari sa gasesti. O sa gasesti cookies destul de usor. Chiar scrie "cookie".Si de acolo doar le activezi. Ca atunci cand bifezi o setare normala.
E vorba de browser-ul de internet. Asta stiu sigur. Clar nu ai ce cauta in alta parte. De obicei cand deschizi internetul gasesti si setarile astea.