| Dragooos a întrebat:

am si eu un iphone 3 si cand intru vreau sa intur pe facebook imi spune urmatoarele lucruri "Modulele cookie nu sunt activate in browserul tau. Te rugam sa activezi modulele cookie in preferintele din browserul tau, pentru a continua... nu ii dau de cap deloc folosesc Safari pe iphone dau funda. urgent va rog frumos! FUNDICA FUNDICA!

4 răspunsuri:
| Te_Iubeshte_Idu_1998 a răspuns:

Http://www.aplicatii-iphone.ro/app/facebook-23.php
Aici e ce iti trebuie dar vezi ca daca nu merge aplicatia facebook ca ti-am mai sus intra mai intai intra frumusel si usurel in setarile telefonului dupa ce le-ai accesat intra la conectivitate acolo ai utilizarea pachetului de internet si modulelor cookie, s-ar putea sa ai utilizarea dezactivata iar daca o ai activeaz-o si descarca aceasta aplicatie daca nici atunci nu merge aplicatie pe care o ai.
Sper ca am fost de ajutor :D

| Emme_Geoo_1975 a răspuns:

Nu ai internetul activat sau setariile telefonului nu permit... pote cand facebook-ul a fost instalat nu a fost cu un program bun. Sau cel mai probabil nu ai MB.

| Dragooos explică (pentru Emme_Geoo_1975):

Am mb. si pe fb intram din safari.

| Emme_Geoo_1975 a răspuns (pentru Dragooos):

Atunci este de la setari.Du-te la reteaua de unde l-ai luat si roaga-i sa ti-l faca.