| kikikikikikikikilovs a întrebat:

Sall TPU

Am un Galaxy J5 2017 si as vrea sa l vand si sa imi iau un 5S? Sau nu stiu un SE doar ca mai pun cativa bani

Se merita?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

5s este din 2013; este prea vechi, si are ecranul de 4".
Mai bine iti iei un J7(2017): https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| Golyat18 a răspuns:

Sefule cati ceri pa el mancatas? Cu trizaci da mi il dai?

| SkenWell a răspuns:

Daca vrei sa treci pe ceva la fel de bun ca un 5S eu zic Huawei P10 Lite sau Asus Zenfone 3 ZE520KL chiar daca nu cred ca ai auzit, sau mai sunt si Xiaomi... iar daca vrei Iphone SE, merita dare o diferenta de bani destul de mare, o sa iti ia vreo cateva zile sa te inveti cu el ca are ecranul ceva mai mic si e posibil sa te dor ochii dar oricum daca vrei neaparat Apple eu zic Iphone SE deoarece Iphone 5S e cam depasit dar de buget ca si acel J5 2017 e mai mult decat ok.

| IFeelS0Alone a răspuns:

J7 2017 este un telefon foarte complet. Eu te sfatuiesc ca daca tot vrei sa ti iei ceva mai bun sa optezi pentru un s6 sau s7. Dar nu merita sa il dai pe ceva mai slab doar pentru ca are S in loc de J.