| Georgestaff08 a întrebat:

am un Nokia 3110 c cand ma conectez cu el la pc trebuie sa selectez modul de cablu USB pe care o selectez Nokia mode, Printing &media sau Data storage )ma conectez cu Nokia pc suite)

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nokia Mode. Cartela de memorie oricum o vede in "my computer".

| Georgestaff08 explică:

Dar de ce nu merge nu mil detecteaza Nokia pc suite?

| adicristian15 a răspuns:

Salut!
DA te poti conecta cu Nokia pc suite dar daca nu-ti va merge nici asa n-ai alta solutie decat s-ai scoti cardul si sai pui muzica dar stiu ca poate vrei sai pui jocuri sau alt ceva si nu poti sai pui pe card.Cel mai bine este cand instalezi (pc suit) sa bagi telefonul in Pc si programul te intreaba ce telefon ai si setezi modelu si cam atat.Bafta