| Zdog a întrebat:

Sall TPU, am un Samsung galaxy Young s6310 si nu imi merge touchscreen-ul, nu i-am facut nimic.Culmea este cand nu are carcasa pusa touchscreen-ul merge foarte bine, de ce nu-mi merge touchscreen-ul cand am carcasa pusa?

1 răspuns:
| dikaaa a răspuns:

Ai schimbat tu cumva carcasa? Daca da pune pe cea origianala si vezi. Daca mai ai garantia fugi imediat la ei si nu te lasa pana nu o rezolva. Daca nu ai garantia si nu vrei sa il lasi fara carcasa, aruncal decat sa ii faci touch iti cumperi unul nou tongue