| Babiciu_Voicu_1998 a întrebat:

Sall TPU, am un telefon Huawei ascend g510-0100 l-am rootat recent pentru a putea face sa ruleze o aplicatie care merge doar pe dispozitivele Samsung. Asadar mi-am instalat ROOT EXPLORER si am intrat in system - build.prop si am modificat modelul, bradul si manufacture dupa toate astea i-am dat rebot si imi ramine blocat pe logo. Am incercat sa il resetez din meniul recovery dar nimic nu s-a intamplat nimic.Va rog foarte frumos sa ma ajutati. sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti vorba romaneasca fara suparare ''Te-a Mancat In fund! '' nu cred ca mai poti face ceva decat o posibila resoftare care costa si ea deci mai bine pe viitor nu mai fi curios sa umblii la root!