| ediking03 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa comand un Samsung galaxy s2 as avea incredere in siteul koyos?

Răspuns Câştigător
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Eu ti-am zis ca nu trebuie sa ai incredere in site-ul ala.Si vreau funda! Asta a fost intrebarea happy

12 răspunsuri:
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

1. Mai bine il iei de la Orange, Cosmote, Vodafone...(Il poti si testa)
2. Poti sa iei si de pe alte site-uri din internet : eMAG, flanco...(daca tii neaparat de pe net)
Deci parerea mea mai bine il iei de alt undeva (s-ar putea sa fie defect sau falsificat)

| ediking03 explică:

Multumesc as fi vrut sa il iau de pe eMAG dar nu il mai are pe negru

| ediking03 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

As fi vrut sa il comand de pe eMAG dar nu il mai are in negru
si cum sa il iau de la cosmote din magazine adica germanos? l-am vazut in germanos este 20 milioane

| ediking03 explică:

As fi vrut sa il comand dupa eMAG dar nu il mai au in stoc

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mai bine il iei de la Orange. Koyos nu e o firma asa cunoscuta.Pa,pa

| ediking03 explică (pentru Pufoshenia):

L-as lua de la cosmote

| Zuzazozo a răspuns:

Nu.Mai bine il cumperi de la Cosmote, Vodafone sau Orange.

| ediking03 explică (pentru Zuzazozo):

La cosmote astea sunt foarte scumpe dar pe koyos eMAG sunt 16 mil iar pe cosmote sunt 456 euro

| ediking03 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Cum adica de altundeva? nu l-as lua de la cosmote e prea scump

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Poti sa il iei si la abonament!

| ediking03 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Nu vreau la abonament

| ediking03 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Ce funda vrei?