| george200217 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon cu touch si cu android si cu camera wed la second hand mai ieftin de 250 funda

Răspuns Câştigător
| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Sub 250 de lei nu prea gasesti doar sa gasesti un Allview A4ALL la mana a doua.

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Cu acesti bani ai putea sa incerci sa iti iei o soseta cu android si camera web!

Cel mai ieftin android care sa si mearga este Allview A4All
329 Ron
http://allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/specificatii/
Are touch de 3.5", camera de 2MP si camera frontala WGA. Are android 2.3. 6Gingerbread!
Este chilipirul secolului, deci grabeste-te sa-l iei!