| Ionut_Florin_1995 a întrebat:

Sall.tpu as vrea sa.mi spuneti care dintre aceste 2 telefoane este mai bun.Samsung Galaxy Mini 2 6500d sau Orange yomi.eu le am pe ambele dar vreau sa stiu parerea voastra.pe galaxy gta 3 de exemplu are lag iar pe yomi nush

Răspuns Câştigător
| claudiumihai a răspuns:

Hey! Samsung Galaxy Mini 2 in primul rând este mai mic si probabil ca iti doresti un telefon mai mare! daca esti pasionat de gaming atunci Orange Yomi este ales-ul chiar daca nu pare sau chiar daca nu este un telefon de top ca si celelalte! Sper ca te-am ajutat! P.S. Am destula experienta in tehnologie.

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Samsung Galaxy Mini

| Ionela_Jesyca_1998 a răspuns:

Orange yomi