| Gameru a întrebat:

SALL TPU.Care aveti Orange nivo si v-a mers modern combat 3 va rog link de descarcare(P.S.DOAR CEI CARE AVETI ORANGE NIVO)

Răspuns Câştigător
| valentin1915 a răspuns:

Cine vrea modern combat 3 si 4 id meu este vfilip31@yahoo.com
Aici ma puteti gasi va azut cu multa placere

4 răspunsuri:
| IuliaCristinaM a răspuns:

Si eu am Orange nivo..cautam si eu un link de descarcare de la m.combat 3. dar n-am gasit straight face

| Gameru explică (pentru IuliaCristinaM):

Da-mi id de mess sa mai vb poate gasim

| Gameru explică (pentru valentin1915):

Pe Orange nivo?

| Gameru explică (pentru valentin1915):

Auzi de ce nu mai imi raspunzi la mess sunt florincatalinb@yahoo.com sad

| valentin1915 a răspuns (pentru Gameru):

Cine vrea modern combat 3 si 4 id meu este vfilip31@yahoo.com
Aici ma puteti gasi va azut cu multa placere