| Popan_Danut_1984 a întrebat:

Care dintre urmatoarele telefoane ati alege si de ce? Samsung Galaxy - S4, -S3, -S2 -Note 2, -Beam, -Grand;
HTC One, LG Optimus G Pro. Sau daca mi-ati sugera altele, si anume care?
Multumesc!
Dau

Răspuns Câştigător
| Piratul10 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda S4 sau S3 pentru ca sunt mai bune decat celelalte.
Un note2 ar fi frumos dar e prea mare, va trebui sa iti faci buzunare speciale pentru ca telefonul e cat palma ta de lunga.

9 răspunsuri:
| Popan_Danut_1984 explică:

PS: I-mi place foarte mult Note 2 big grin

| aly300 a răspuns:

S4 e cel mai bun sau Sony xperia z

| zedrix a răspuns:

S4 este cel mai performant mias dorii unul dar nu cred ca pot face rost nici de un S2... ma rog ia-ti S4 este cel mai tare tel

| Popan_Danut_1984 explică (pentru Piratul10):

Oricum o sa-mi i-au note 2 deoarece nu e cu mult in spate de S4 si alte multe functii uimitoare (unele precum la S4) si in plus are stylusul acela care imi este foarte de ajutorwinking

| Popan_Danut_1984 explică (pentru Piratul10):

Merita sa-mi iau note 2? big grin isi merita pretul?

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru Popan_Danut_1984):

Ti-a spus deja un dezavantaj la note 2, faptul ca e prea mare4, si are functii la fel de uimitoare ca si s3 sau s4. Eu am s3 si sunt multumita de el

| Popan_Danut_1984 explică (pentru GeorgyGeoClau):

Mie i-mi place ecran mai mare asa ca note 2 va fi un s3 sau s4 versiune mai mare laughing zic euwinking doar ca are stylus si multe altele... sa nu uitam de bateria uimitoare!winking m-am decis! o sa-mi iau note 2 happy :X

| Piratul10 a răspuns (pentru Popan_Danut_1984):

Bravo!

| stroedaniel13 a răspuns:

Cu siguranta Galaxy S4.

Adica. dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/1dER2MG absolut toti cei care au cumparat acest telefon s-au declarat super multumiti. asa ca sigur nu vei fi tu exceptia.

Totusi, telefonul este super, ai vazut ce configuratii are?

quad core de 1900

camera principala de 13 mp cu blitz si secundara de 2mp

gps (care nu mai e mare lucru la un telefon in ziua de azi pentru ca aproape orice telefon are. dar te ajuta sa iesi din incurcaturi)

ecran generos de 5 inch

bateria care tine destul de mult. aproape de 2 zile. si acest lucru este foarte bine pentru un smartphone care poate face atat de multe lucruri.