| MaxKiller911 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre : Samsung galaxy s2, zte grand x in, iphone 4s,Nokia lumia 920, LG optimus 4x hd?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| CrazyM4x a răspuns:

Http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2181,167,1966,2131 : Eu as alege Nokia lumia 920.

11 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Galaxy S2. happy

| Vvistula a răspuns:

Prietenull meu Elektro, eu as alege 4x datorita pocesorului si ecanului mai mare apoi Nokia, dupa cum ti-am mai spus nu sunt un fan al zte insa in acest clasament il pun pe locul trei, nu am nimic cu zte, nu zic ca nu sunt bune insa dupa specificatii asta e clasamentul meu, pe locul 4 s2 si iphone ultimul doar din cauza ca nu le suport

| MaxKiller911 explică (pentru Vvistula):

Fiecare cu parerea lui, dar faza cu iphone-u e adevarata, nici eu nu le suport

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Iphone 4s, clar.

| vladelvis a răspuns:

LG Optimus 4X HD P880

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Eu zic că: Samsung Galaxy s2 e mai bun, dar poţi lua şi un s3, pentru că e mai nou.

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Iphone sau Galaxy s2

| Juliiee a răspuns:

Dintre ce ai zis tu acolo 4s, dacă ar fi să vrei să-ți cumperi telefon înafară de cele enumerate mai sus îți recomand S3:* și dacă vrei neapărat iphone nu-ți lua 5-ul. 4s e mai bun happy

| DDDonald a răspuns:

Iphone 4s

| GirlzM a răspuns:

Galaxy s2 sau Iphone 4s. happy

| SofiaAmaliaCrazzyKid1 a răspuns:

Normal că iphone 4S!