| adriannemanuel28 a întrebat:

care telefon este mai bun dintre Gigabyte Gsmart Aku A1 si Samsung galaxy s duos? motivati raspunsul. Dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Vladroman24 a răspuns:

Salut, sunt cam la fel dar mai bun este Gigabyte Gsmart Aku A1 deoarece are un display mai mare de 4, 5 fata de 4 inch (s duos) o rezolutie mai buna, din parte lui gigabyte un procesor mai mare are gigabyte de 1, 2 ghz quad core si s duos are un procesor de 1, 0 ghz single core camerele sunt la fel de 5 mp amandoua, ram mai mare are gigabyte de 1 gb iar s duos are 768. deci per total ti-as recomanda Gigabyte Gsmart Aku A1. funda