| andreirobert15 a întrebat:

daca downloadez android 5.0 lollipop pentru galaxy s5 de pesite-ul asta http://www.sammobile.com/......1_XEO.zip/
risc sa nu mai mearga telefonul sau ceva de genu?
funda!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Da, risti sa-l strici SI sa pierzi garantia.

| figarro a răspuns:

Daca nu scrii ROM-ul corect pentru modelul tau ai sanse 100% sa il brickuiesti si sa nu mai porneasca. In plus pierzi garantia din cauza bitului Knox care iti schimba starea din 0 in 1, indicand celor de la service ca ai rescris software-ul. Daca stii ce faci reduci riscurile, dar nu le poti elimina...