| Jukutzel a întrebat:

Este vreo aplicatie pentru android pentru a tine alt undeva unele poze sau videoclipuri in afara de galerie ceva unde sa nu poata intra oricine?

2 răspunsuri:
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Pozele tale sunt pe card, galeria este o aplicatie care le deschide!
iti poti lua aplicatii si sa parolezi aplicatiile care doresti ( in cazul tau galerie si manager fisiere)

| terano31 a răspuns:

Daca vrei o aplicatie da poti sa le incarci pe dropbox pozele care le doresti si cal putin la iphone stiu sigur nu si la android poti sa ii pui parola ca si cum ai debloca ecranu
sper ca te-am ajutat