| bogdanz04 a întrebat:

Sall TPU, imi puteti recomanda un telefon pana in 500 lei in care sa functioneze jocurile la o calitate cat-de-cat buna(nu am pretentii la jocuri mari de peste 100mb, ci la din astea mai mici gen 40-50mb maxim)?

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Iti recomand un Allview P6 Life.
Costa 399 lei e reducere. Are un Display HD 1280x720p de 5'' IPS e unul foarte bun. La pretul de 399 nu gasesti unul mai bun ca performanta. + ca are o baterie si o camera chiar foarte buna.
L-am avut acum 5-6 luni rula chiar si jocuri mari ca Asphalt 8 fara probleme.
Il recomand 100% la acel pret e cel mai bun.

| Alex1510 a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime (e cam 550 de lei e doar cu 50 de lei fata de cum ai spus tu) are o colega, diriga (profa de romana) si profu de Geografie si merge foarte bine caci am vazut cum e pe jocuri si e bun mai ales la jocul PixWords.
Samsung Galaxy J1 (tot la fel de scump ca core prime)
Un telefon bun de 500 de lei e greu de gasit. Mai bine mai strang niste bani si iti ei:
Lg L70
Lg L90
Samsung Galaxy Grand Prime
Samsung Galaxy J5

| AndreiMatei03 a răspuns:

Vodafone smart 4, este perfect pentru jocurile pana la 1 gb sau mai mult. Este in jur de 300 lei