| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie va rog o tableta PC pana in maxim 300-350 lei.Sa fie bunicica pentru jocuri de astea nu pretentioase,pentru youtube, jocurile de pe facebook.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ți-o recomand pe aceasta: http://www.emag.ro/......DLD36MBBM/

| notefree a răspuns:

Http://m.cel.ro/......4-black-l/ o tableta ok la acesti bani

| Sellak a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D8NQYMBBM/

E foarte buna pentru jocuri, iti merg toate fara probleme, se misca impecabil. Eu mi-am luat-o acum vreo luni si n-am treaba cu ea. Dar se pare ca la Emag nu o mai gasesti cauta si tu pe alt site. Costa in jur de 350 de lei