| MoiseIonutz a întrebat:

La multi ani! Am o problema in legatura cu un joc pe android! Telefonul meu e Vodafone smart 2 iar cand intru in urmatorul joc angry gran run imi iese din el automat! Imi apare ca se incarca si dupa aia iese! Telefonul nu e rootat! Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Intra pe mobile9.com si selectezi ce marca de tel ai.iar la software parca vei gasi jocurile care iti merg. daca nu gasesti jocul acesta inseamna ca nu iti merge.

1 răspuns:
| MoiseIonutz explică:

Mersi!
E super! Am aflat ca imi suporta si gta 3!
happy