| Hirom a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxi S II si vreau sa-mi spuneti si mie niste aplicatii si jocuri android smechere.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ia-le de pe google play, iti faci cont si poti descarca cele mai tari jocuri si aplicatii.Nu le lua de pe alte site-uri pentru ca nu e foarte sigur.
Iti spun cateva care imi plac mie:subway surfers, temple run 2, slice ice, angry birds(sunt mai multe variante), fruit ninja si da la top aplicatii gratuite si vezi ce iti mai place de acolo.
https://play.google.com/store

| carhartt a răspuns:

Incearca " Idiotizer ", ai nevoie doar de o pereche de casti, pornesti aplicatia, bagi castile in urechi si incerci sa vorbesti, nu o sa poti, o sa te balbai ca un balbait autentic! E foarte amuzant! laughing