| MusicGabyBoy a întrebat:

Mi-as dori de Craciun un telefon Samsung Epic 4G Sprint! Este un smartphone foarte bun, parerea mea! Intrati aici ca sa vedeti specificatiile va rog http://www.gsmarena.com/samsung_epic_4g-3410.php! Ce ziceti se merita sa dau 900 lei pe el? Sau in caz ca gasiti vreo oferta la Vodafone la abonament cu acest telefon spuneti-mi va rog! Fundita :D

1 răspuns:
| Devii a răspuns:

Buna! Telefonul este dragut si iti permite sa scrii mesajele mai repede decat pe ecranul Touch screen. Acum depinde si daca tie iti plac toate aplicatiile de pe el. De obicei telefoanele de la Samsung sunt foarte bune si isi merita pretul. Eu am telefon de la Samsung de 3 ani de zile si nici nu mi s-a zgariat ecranul, iar bateria tine foarte mult timp.
Sper ca te-am ajutat.
Funda? puppy dog eyes