| pomirlianu a întrebat:

Nu știți cum pot sa descarc CS GO Stean fara bani? Sa fie multiplayer, sa joc cu prietenii de pe Steam? Sau nu imi da cineva si mie vreun cont de Steam cu CS:GO? Va rog!

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Imi pare rau, e imposibil. Ori il cumperi tu cu banii tai, ori faci rost de un cont cu unul gata cumparat.

| Decebalul a răspuns:

Sau de exemplu poti sa il cumperi cand e un sale pe Steam, precum a fost cel din iarna, sau precum va fi cel din vara happy. Si sa fim seriosi, 50 de lei nu ii o avere straight face

| pomirlianu explică (pentru Decebalul):

1. II 60 laughing))
2. O sa fie de pasti?

| Decebalul a răspuns (pentru pomirlianu):

Nu stiu sigur, dar probabil ca da.

| Robi1444 a răspuns (pentru Decebalul):

Prietene. pastele oficial a trecut deja. Pastele ortodox este 0 pentru lume.