| Ovidiutzul19 a întrebat:

Stiti o aplicatie pentru vizionat filme pentru android? Sunt unele filme pe care vreau sa le vad la tv dar fix atunci are si tata unele emisiuni si nu pot sa vad filmul iar pc-ul merge cam greu pentru filme.Trebuie sa imi iau altul acum in noiembrie.Dau funda acelui care imi spune o aplicatie pentru filme care functioneaza si pot vedea orice film nu conteaza daca trebuie sa am net sau nu doar sa functioneze bine aplicatia.

Răspuns Câştigător
| EddyGeo a răspuns:

Sopcastwinking

cauta pe market aplicatia si dupa aceea cauta tot pe market sopcast player

4 răspunsuri:
| Ovidiutzul19 explică:

Scuzati categoria daca nu e buna.

| aliana4ally a răspuns:

Uite aici, o metoda foarte simpla: http://www.mocasoft.ro/tv-online-romania-android/

| cristo123 a răspuns:

Asta e un player : MX player...
si ca sa vezi tv pe tel uite o aplicatie :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alexd.tv.online
si pe langa aplicatia asta trebuie sa instalezi sopcast.P.S. trebuie sa ai un telefon destul de performant