| AlexU13 a întrebat:

Tocmai ce vroiams a imi iau un BlackBerry bold touch 9900 dar nu prea imi convine ca are doar 1230 mAh baterie (adica nu tine mult). Am gasit pe internet de cumparat acumulator pentru acest telefon de 2400 mAh. Ce ziceti? Suna ciudat sau chiar as putea sa iau un nou acumulator ca sa am o baterie mai buna? Funda! pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| EugenShiAtat a răspuns:

Da poti lua un acumulator te va tine mai mult si eu de ex caut pentru un S3 o baterie gen mai mare sau o baterie portabila cand se descarca sal incarc. Sper ca ti-am fost de folos Funda?

| AlexU13 explică (pentru EugenShiAtat):

Inca cv : crezi ca daca ii pun un acumulator de 3500 mAh la telefonul care il vreau eu crezi ca e prea mult? pentru acest model?

| EugenShiAtat a răspuns (pentru AlexU13):

Nu dar depinde cat suport ori se supra incarca si bubuie ori te tine mai mult bateria cred a2a varianta asta cu supra incarcatu e mai din povesti