| tonynegrui a întrebat:

vreau sa fac niste videoclipuri pe Samsung galaxy s2 dar zice your phone is not rooted cum il pot roota sau ce inseamna

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ce program folosesti? Ca sa stim si noi. iar legat de root, cand root-ezi telefon ai acces (si aplicatiile au acces) la unele functii ale telefonului/fisiere din root happy

PS: prin root-at se pierde garantia.

| tonynegrui explică (pentru introduaicinumele):

Man nu mai stiu care l-am folosit eu vreau sa inregistrez jocu nu sau chiar si fata mea deodata nu sa filmez cum curge apa din robinet da plz daca stii ma ajuti

| MihaiGe a răspuns:

Pentru a il roota ar trebui sa apelezi un specialist, deoarece ti se poate strica telefonul.
Bafta!