| va2311paa a întrebat:

Vreau sa stiu de unde pot lua o tema de iphone(buna)pentru telefonul meu Samsung galaxy mini 2 (dar fara virusi) si nu de pe google play pentru ca mi-am luat si avea virusi....Multumesc anticipat! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu cred asa ceva! Google play sa aiba virusi? inseamna ca daca ai un antivirus si iti apare ca are virusi inseamna ca este prost antivirusul! NU conteaza, daca vrei o tema de iphone intri la cautare pe google play si scrii,, espier launcher'', este gratis iar acea aplicatie seamana 1:1 cu tema de iphone!

1 răspuns: