| va2311paa a întrebat:

De unde pot sa iau si eu o tema de S3 pentru telefonul meu Samsung galaxy mini 2? De pe google play tot ce am gasit am gasit cu bani si nu vreau sa iau din nou go launcher! Funda+vot la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Lol, pai nu poti lua o tema fara sa schimbi launcherul.

Incearca nova launcher, sau holo launcher. Sunt foarte bune si nu iti mananca multa memorie.

| va2311paa explică (pentru Seby90):

Ok mersci nu voiam go launcher pentru ca ma enerva dar acum o sa incerc ce mi-ai recomandat tu...

| sltlp a răspuns (pentru va2311paa):

Mai exista o metoda, ceva "adevarat", dar iti anuleaza garantia si apare riscul de a distruge telefonul(daca nu stii sa faci).

| va2311paa explică (pentru sltlp):

Ba stiu dar dupa cum ai zis si tu anuleaza garantia si riscul de a distruge telefonul. Mini 2 nu are rom si de aceea nu merge alta tema decat cele gen co launcher espier launcher etc...

| sltlp a răspuns (pentru va2311paa):

Ba are destule. Cyanogenmod 9/10/10.1 + teme pentru cm, care schimba total aspectul+ lansator de s3(te poti orenta la lansator si restul si la un galaxy ace, deaorece are suport mai mare pentru astfel de aplicatii, si tu ai nevoie de ceva care sa scaleze pe acea rezolutie).