| Minnie_Kitty_1999 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S4 mini si in curand il voi schimba cu un iPhone 6s. Vreau sa stiu daca muzica cumparata din Google Store va fi transferata de pe Samsung pe iPhone sau nu?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poți transfera prin bluetooth.

| Minnie_Kitty_1999 explică (pentru darrio2007):

Nu se pot transfera prin bluetooth deoarece melodiile au fost cumparate si nu descarcate de pe nu stiu ce site-uri. Ma refeream la acea aplicatie (move to iOS) care iti muta datele de pe Android pe iOS. Intrebarea mea era daca melodiile sunt incluse in datele transferate sau nu.