| ionut3693 a întrebat:

Sall tupu... Vreau si eu codul de la telefonul Vodafone 555 blue, cel care face sa se auda difuzorul mai tare. Am auzit niste zvonuri precum ca exista acest cod! Daca exista datimil si mie! pls.

2 răspunsuri:
| ovydyu1992 a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar acele zvonuri nu sunt adevarate.Nu exista nici un cod care sa faca difuzorul sa emit mai multi db(decibeli, adica sa se auda mai tare...). Daca ti neaparat, schimba difuzorul cu unul mai puternnic caci nu exista alta solutie.Bafta! Funda?

| Miauus a răspuns:

Cine te-a mintit? Nu exista asa ceva...ori schimbi difuzoru ori schimbi telefonul