| SaVa13 a întrebat:

Sall.Un prieteni de al meu are un tel Samsung Galaxy s2 si acum catava zile l-a scapat jos si i s-a crapat bateria(nu prea tare dar se vede totusi), iar acum cand incearca sa il porneasca se deschide apara Samsung galaxy s2 si dupa aparer un S pe ecran si se inchide.Merge incarcat tot frumos, dar nu se deschide, adica nu mai merge de la S in colo si as vrea sa il cumpar cu un ps2 modat si 100 lei.Merita si de ce nu merge telefonul?

1 răspuns:
| AncuxD a răspuns:

Dacă îi cumpără altă baterie, o să meargă. Telefonul e ok, dar baterie e problema.