| Kampion a întrebat:

Sall! Vad ca mai e putin si se apropie craciunu, dar mai e inca 2 luni laughing. Si voiam sa va intreb ceva... Vad ca a iesit iOS 7 pe piata... Si de mos craciun, cum ii spun sa imi aduca acel telefon? Daca nu o intelege despre ce e vorba? Nu vreau intrebari de genu : "Dar ai fost cuminte?" Sau "Nu o sa iti aduca telefonul ala!" Jur ca in clasa a 3 a iau note bune, si am fost si cuminte happy. Fundita.

7 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

La varsta ta ma bucuram daca avea un joc pe televizor, pune mana pe carte si invata cat mai mult si o sa iti poti cumpara fabrica de telefoane.

| Meow7654678 a răspuns (pentru Gabitzu246):

De fapt, ala de la Apple oricum a parasit scoala rolling on the floor

| Kampion explică (pentru Gabitzu246):

Si daca aveam joc pe televizor, de unde playstation, sau xbox, sau wii? macar am DSi

| AnndreiT a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung sau alte telefoane decat sa dai multi bani pe un telefon si apoi sa ti-l strici sau sa ti-l fure

| Meow7654678 a răspuns:

Meh,cred ca tu doar glumesti ca esti intr-a 3-a... Si daca nu, e foarte trist unde s-a ajuns. Ai 10 ani si vrei iPhone...Ce sa faci cu el? Sa ii scrii sms-uri iepurasului de Paste? Pff, spune-le alor tai sa nu-ti distruga copilaria de tot.
Dar, daca tot vrei sa crezi ca-ti aduce Mosu' iPhone cu iUNos, spune-i ca o sa inveti sa gatesti si mai bine din nisip si pamant dupa ce cauti retete pe net si o sa inveti si alfabetu'! Cred ca mere.

| hp8510p a răspuns (pentru Meow7654678):

IUNos...buna astalaughing))

| Bbbbiiiaanca a răspuns:

Pai mai intai asigurate ca o sa te auda si parintii cand vorbesti cu "mosu"