| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Ce parere aveti despre telefonul Orange Zilo? E bun? Merge bine?

Răspuns Câştigător
| Yuzoo a răspuns:

PRO

Telefonul Orange Zilo este un telefon foarte bun.
Pretul este incredibil de mic si bun. Are multe aplicatii instalate de Orange care sunt de folos si sunt de mare ajutor.
Bateria tine 2-3 zile chiar daca te joci mult pe telefon.
Androidul este foarte bun, nu se blocheaza. Muzica se aude bine, ambele camere au o rezolutie destul de mare si fac poze foarte clare.
Castile primite cu telefon sunt destul de bune.

CONTRA

Telefonul se blocheaza rar si numai atunci cand sunt pornite mai multe aplicatii in acelasi timp.