| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Vreau si eu sa stiu daca telefonul Samsung S5310 Galaxy Pocket Neo are multitoch? PLZZ FUNDA!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Echipat cu un procesor puternic
Procesorul puternic gestionează toate necesităţile dvs. de calcul de pe telefonul mobil, oferind o prelucrare rapidă a informaţiei, multitasking comod şi performanţă uşoară

sursa:

http://www.marketonline.ro/......id-41-gray

Deci DA:-bd

| iuyugu a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/samsung/s5310-galaxy-pocket-neo-white/

Da, iti propun sa ti-l iei, este un telefon foarte bun si ti se potriveste.

| ellenandreea a răspuns:

Ce inseamna "multitoch"? Inainte sa va luati telefoane inteligente, fiti voi inteligenti.