| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la schimb un galaxy pocket neo S5310 pe un galaxy sau un oricare telefon cu ecranul mai mare.telefonu este mai micut alb..mai pentru fete nu pentru minr

2 răspunsuri:
| StefiStefik a răspuns:

Pai,poti sa-l schimbi.Am avut si eu unul. Dupa 2 ani a inceput sa mearga prost pentru ca al meu era de proasta calitate.S-ar putea sa fie si al tau asa ca schimbal.Iti recomand Samsung galaxy ace. Funda?

| StefiStefik a răspuns:

Pai,poti sa-l schimbi.Am avut si eu unul. Dupa 2 ani a inceput sa mearga prost pentru ca al meu era de proasta calitate.S-ar putea sa fie si al tau asa ca schimba-l.Iti recomand Samsung galaxy ace. Funda?