| gabyThEbEsT a întrebat:

Salu. am si eu un Nokia lumia 710 si vreau sa imi pun niste filme pe el. stie cineva cum pot pune? ( fara programul zune)?

Răspuns Câştigător
| Pupsik22 a răspuns:

Doar daca imi dai fundita iti spun

| gabyThEbEsT explică (pentru Pupsik22):

Deci daca iti dau funda imi zici? nu cu cablu de date... sau blututh... ca astea le-am incercat.

3 răspunsuri:
| denys2000 a răspuns:

Le descarci pe pc si din pc cu cablul de date le bagi pe telefonhappy

| gabyThEbEsT explică (pentru denys2000):

Am incercat si cu cablu de date sa stii da mi se incvide pc cand incerc sal conectez si am fost si la cei de la magazin si acolo le-am blocat pc. laughing