| Madalin914 a întrebat:

Salu.Ce parere aveti de Vodafone Smart 4 Turbo(https://www.vodafone.ro/......urbo-negru dori parereri ale celor care il au deja cum se misca,daca isi merita banii raportul pret calitate. Si as mai avea o intrebare, cum este cu aceasta functie 4G la caest telefon, as dori mai multe detalii.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Mai, la pretul ala este un telefonul mult prea performant. In ce sens. are tehnologie 4G LTE la care multe telefoane in acel buget eu n-am vazut sa nu mai zic de procesor, memorie ram si camera foto care sunt foarte ok. 4G sa zic asa este urmatorul pas de la 3G. Ai viteze de downloand mult mult mai mari pe 4G.