| Bogddy10 a întrebat:

Salu TPU, am un telefon Samsung galaxy mini 2 si am auzit ca nerge pe el gta vice city... Ma ajutati va rog si pe mine cu un link de download +instructiuni de instalare? Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| bogdan1023 a răspuns:

Fii atent: te duci pe google (pe PC) si scrii asa gta vice city android free si cauti si o sa iti ia un fisier care se termina in.afk. Dupa ce ai facut asta copiezi acel fisier pe telefon. Apoi te duci la manager fisiere (pe tel) vezi unde l-ai copiat dai click pe el si accepti sa se instaleze si gata.Mult noroc

| Bogddy10 explică (pentru bogdan1023):

Ai incercat sa vezi daca merge?