| Andreiandy30 a întrebat:

Acum ~ 6 luni am achizitionat un telefon Galaxy S8, (toate bune si frumoase pana acum o luna - doua) cand am observat ca telefonul s-a deacarcat de la 100% la 70 - 60% in 30 de min. in care doar pe Wapp am vorbit.
Am folosit si folosesc telefonul cum trebuie doar ca bateria nu mai tine si nu stiu dc iar de curand o probleme la display (cel mai probabil) cand dau scroll, apare ca un efect de "umbra" al imaginilor.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e in garanție nu mai sta, returnează-l (dă-l la reparat)

| LPCTSTR a răspuns:

Presupun ca mai ai garantia si ca vei merge cat mai curand la un service autorizat, nu?

| ee a răspuns:

Parca problema cu bateria nu sunt acop de garantie!