| AdrianH1236774 a întrebat:

Acum cateva luni am achizitionat un telefon Utok Q55 si cand intram pe Youtube nu mergea sa accesez link-urile, imi arata doar ca si cum ar fi un simplu scris. Un prieten de-al meu are telefon exact ca al meu si la el merge, de ce la mine nu merge?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare telefon sau aparat este diferit, indiferent ca este produs de aceeasi firmă, telefonul tau poate a fost virusat, trebuie dus la servis, sa il resofteze, daca este in garantie il vor face gratis, dar daca nu, atunci orice reparatie resoftare sau ce trebuie sa i faca, va costa.