| Capitan a întrebat:

Salut, ajutati-ma si pe mine...am instalat Zune pentru Zte Tania si aici nu stiu cum pot sa bag muzica sau orice in telefon.
Uitati un print:
http://s12.postimage.org/67nfha7yl/untitled.png
Funda!

Răspuns Câştigător
| JordanMichael a răspuns:

Drag & Drop pe telefonul mic din stanga jos, dupa ce adaugi muzica in library-ul ZUNE. Succes.

| Boss_Nyku_1989 a răspuns (pentru JordanMichael):

Da de ce nu merge sa descarci aplicati cu zte tania

| Costea_Bogdan_Gabriel_1999 a răspuns (pentru JordanMichael):

Da-mi si mie linkul cu programul cu care bagi muzica pe telefonul zte tania

6 răspunsuri:
| Boss_Nyku_1989 a răspuns:

Am eu site-uri pentru zte tania sa bagi muzica pe el ca si eu am bagat

| Boss_Nyku_1989 a răspuns:

Am eu site-uri pentru zte tania sa bagi muzica pe el ca si eu am bagat.pt mai multe detalii pe facebook meu. Nyku Boss

| Boss_Nyku_1989 a răspuns:

Da-mi si maie un sait de la Windows live id ca imi cere sa bag si parola cand tb sa descarc sau sa instalez

| Costea_Bogdan_Gabriel_1999 a răspuns:

Da-mi si mie link-ul cu programul ala care bagi muzica pe zte tania te rog frumos.